R82DC3100AA50J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R82DC3100AA50J
JLCPCB Part #
C3774526
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 63V Metallized Polyester、Metallized Polyethylene Terephthalate (PET) ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS