R76TR310050H3J
MFR.Part #
R76TR310050H3J
JLCPCB Part #
C3782724
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100nF 650V、1.6kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS