R76QW41004030J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R76QW41004030J
JLCPCB Part #
C3786949
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+110℃ 1uF 600V、1kV ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS