R75QN310050H0J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R75QN310050H0J
JLCPCB Part #
C3790224
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100nF 250V、1kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS