R75QI31004000J
MFR.Part #
R75QI31004000J
JLCPCB Part #
C3784795
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 250V、1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS