R75PI31504030J
MFR.Part #
R75PI31504030J
JLCPCB Part #
C3808188
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 150nF 250V、630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS