R75PI310050H3J
MFR.Part #
R75PI310050H3J
JLCPCB Part #
C3805115
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+125℃ 100nF 250V、630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS