R75PD1330Z340J
MFR.Part #
R75PD1330Z340J
JLCPCB Part #
C3782034
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、630V 3.3nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS