R75MD2330Z3B0J
MFR.Part #
R75MD2330Z3B0J
JLCPCB Part #
C3801983
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 33nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS