R75IF3100DQ00J
MFR.Part #
R75IF3100DQ00J
JLCPCB Part #
C3803625
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 140V、250V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS