R75GD310050B0J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R75GD310050B0J
JLCPCB Part #
C3791819
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 70V、160V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS