R71PI368050H6K
MFR.Part #
R71PI368050H6K
JLCPCB Part #
C3791781
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+125℃ 220V、630V 680nF ±10% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS