R71PI31004030K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R71PI31004030K
JLCPCB Part #
C3793266
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 275V、630V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS