R71PF310050H6K
MFR.Part #
R71PF310050H6K
JLCPCB Part #
C3783050
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+125℃ 100nF 220V、630V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS