R71MF31004030K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R71MF31004030K
JLCPCB Part #
C3808599
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 220V、420V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS