R49AI310040A2K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R49AI310040A2K
JLCPCB Part #
C3299784
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 330V X1 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS