R474N3100JBA1M
MFR.Part #
R474N3100JBA1M
JLCPCB Part #
C5841678
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 440V X1 ±20% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS