R46KW510000M1M
MFR.Part #
R46KW510000M1M
JLCPCB Part #
C3297069
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 10uF 275V X2 ±20% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS