R46KR422045M2M
MFR.Part #
R46KR422045M2M
JLCPCB Part #
C6373441
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.2uF 275V X2 ±20% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS