R46KN3470JBN0M
MFR.Part #
R46KN3470JBN0M
JLCPCB Part #
C3299984
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 470nF X2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS