R46KI322050M2K
MFR.Part #
R46KI322050M2K
JLCPCB Part #
C3300423
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 275V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS