R46KI3100JHM1K
MFR.Part #
R46KI3100JHM1K
JLCPCB Part #
C3295529
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 275V X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS