R46KF3100CKP1M
MFR.Part #
R46KF3100CKP1M
JLCPCB Part #
C3300619
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 275V X2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS