R463I333050N0K
MFR.Part #
R463I333050N0K
JLCPCB Part #
C3295936
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 330nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS