R463I3100DQM1M
MFR.Part #
R463I3100DQM1M
JLCPCB Part #
C5855487
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 310V X2 ±20% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS