R413R34705000M
MFR.Part #
R413R34705000M
JLCPCB Part #
C3298886
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 470nF X1,Y2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS