PHE840MY6470MD14R06L2
MFR.Part #
PHE840MY6470MD14R06L2
JLCPCB Part #
C3297033
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 275V 470nF X2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS