PHE840MA6100KA04R17
MFR.Part #
PHE840MA6100KA04R17
JLCPCB Part #
C3296859
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 275V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS