PHE840EB6100KB05R17
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
PHE840EB6100KB05R17
JLCPCB Part #
C3295383
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 300V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS