PHE820EB6100KR17
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
PHE820EB6100KR17
JLCPCB Part #
C3295031
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+100℃ 100nF 275V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS