PHE450RR6220JR06L2
MFR.Part #
PHE450RR6220JR06L2
JLCPCB Part #
C3799201
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 650V、1.6kV ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS