PHE450KB6220JR17
MFR.Part #
PHE450KB6220JR17
JLCPCB Part #
C3801702
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 250V、400V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS