PHE426MD6100JR06L2
MFR.Part #
PHE426MD6100JR06L2
JLCPCB Part #
C3796756
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 250V、630V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS