PEH200YC3220MU2
MFR.Part #
PEH200YC3220MU2
JLCPCB Part #
C1019637
Package
Bolt,D36.6xL73.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 11.9A@10kHz 13mm 220uF 240mΩ@100Hz 36.6mm 450V 73.5mm ±20% 螺栓,D36.6xL73.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS