P278HL472M480A
MFR.Part #
P278HL472M480A
JLCPCB Part #
C3295245
Package
Plugin,P=10.2mm
Description
-40℃~+110℃ 4.7nF 480V X1 ±20% 插件,P=10.2mm Safety Capacitors ROHS