MPXV1D1740L1R5
MFR.Part #
MPXV1D1740L1R5
JLCPCB Part #
C17565362
Package
SMD,17x17mm
Description
1.5uH 23.5A 28A 3.8mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,17x17mm Power Inductors ROHS