MPXV1D1250L220
MFR.Part #
MPXV1D1250L220
JLCPCB Part #
C1852635
Package
SMD,12x12mm
Description
22uH 46.2mΩ 6.7A 9A AEC-Q200 ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS