MPXV1D0840L3R3
MFR.Part #
MPXV1D0840L3R3
JLCPCB Part #
C1852589
Package
SMD,8x8mm
Description
11.3A 14mΩ 15A 3.3uH AEC-Q200 ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS