MPXV1D0650L3R3
MFR.Part #
MPXV1D0650L3R3
JLCPCB Part #
C1852619
Package
SMD,6x6mm
Description
18.9mΩ 3.3uH 8A AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS