MPXV1D0630L3R3
MFR.Part #
MPXV1D0630L3R3
JLCPCB Part #
C1852609
Package
SMD,6x6mm
Description
3.3uH 30.3mΩ 6.8A 7A AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS