MPX1D1740L330
MFR.Part #
MPX1D1740L330
JLCPCB Part #
C2047912
Package
SMD,17x17mm
Description
33uH 5A 71.5mΩ 8A ±20% SMD,17x17mm Power Inductors ROHS