MPX1D1740L1R0
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
MPX1D1740L1R0
JLCPCB Part #
C3223250
Package
SMD,17x17mm
Description
1uH 2.3mΩ 30A 43A ±20% SMD,17x17mm Power Inductors ROHS