MPX1D1040L4R7
MFR.Part #
MPX1D1040L4R7
JLCPCB Part #
C3221867
Package
SMD,10x10mm
Description
10.3A 14A 15.9mΩ 4.7uH ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS