MPX1D1040L100
MFR.Part #
MPX1D1040L100
JLCPCB Part #
C2046529
Package
SMD,10.8x10mm
Description
10.5A 10uH 29.6mΩ 7A ±20% SMD,10.8x10mm Power Inductors ROHS