MPX1D0650L3R3
MFR.Part #
MPX1D0650L3R3
JLCPCB Part #
C6227982
Package
SMD,7x6.5mm
Description
18.9mΩ 3.3uH 8A ±20% SMD,7x6.5mm Power Inductors ROHS