MPX1D0630L100
MFR.Part #
MPX1D0630L100
JLCPCB Part #
C5776208
Package
SMD,7x6.5mm
Description
10uH 4.2A 4.5A 78mΩ ±20% SMD,7x6.5mm Power Inductors ROHS