MPX1D0624L2R2
MFR.Part #
MPX1D0624L2R2
JLCPCB Part #
C2047152
Package
SMD,7x6.5mm
Description
2.2uH 26.6mΩ 6.3A 9A ±20% SMD,7x6.5mm Power Inductors ROHS