MPX1D0530L100
MFR.Part #
MPX1D0530L100
JLCPCB Part #
C3222034
Package
SMD,5.3x5mm
Description
10uH 140.1mΩ 3.1A 3.5A ±20% SMD,5.3x5mm Power Inductors ROHS