MPX1D0520L2R2
MFR.Part #
MPX1D0520L2R2
JLCPCB Part #
C6675087
Package
SMD,5.3x5mm
Description
2.2uH 40.4mΩ 5.2A 6.5A ±20% SMD,5.3x5mm Power Inductors ROHS