MPX1D0520L1R0
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
MPX1D0520L1R0
JLCPCB Part #
C2047328
Package
SMD,5.3x5mm
Description
16.4mΩ 1uH 7.6A 9A ±20% SMD,5.3x5mm Power Inductors ROHS